
Genel |
|
|---|---|
| tip | masa birimi |
| fonksiyon | baskı |
| baskı teknolojisi | Lazer b / w |
| baskı biçimi | mak. DIN A4 |
| baskı hızı | mak. 45 DIN A4 sayfa / dak, Dubleks: maks. 32 DIN A4 sayfa / dk. |
| 1. sayfa | 5,9 saniye * |
| Isınma süresi | 15 saniye * |
| baskı çözünürlüğü | 1,200 x 1,200 dpi |
| gri tonlama | 256 |
| kağıt Kaynağı | 1 x 500 adet evrensel kaset (DIN A5R-DIN A4), 100 adet Multi Bypass (DIN A6R-DIN A4) |
| kağıt ağırlıkları | Üniversal Kaset 60-120 g / m², Çoklu Bypass 60-220 g / m², Dubleks 60-120 g / m² |
| kağıt çıkış | 250 yaprak DIN A4 |
| işlemci | Cortex-A9 / 1200 MHz |
| sistem belleği | 512 MB RAM, maks. 2 GB RAM |
| arayüzleri | USB 2.0, 10/100 / 1000BaseTX, USB ana bilgisayar (2), SD yuvası |
| Ağ Protokolleri | TCP / IP, Netbeuı |
| işletim sistemleri | Windows XP, Vista, Windows 7/8 / 8.1 / 10, Server 2003/2008 R2 / 2012 R2 / 2016, Linux, Mac OS 10.6 veya daha yüksek |
| öykünmeleri | PCL6 (PCL5e, XL), KPDL (PostScript 3 uyumlu), PRESCRIBE IIe, Hat Yazıcı, IBM Proprinter, XPS, Açık XPS |
| özellikleri | Dubleks, 100 Masraf Yeri, USB Doğrudan Baskı, Özel Baskı, Barkod Yazdırma, Google Cloud Print |
| boyutlar | 285 x 380 x 410 mm (Y x G x D) |
| ağırlık | yaklaşık 14,5 kg |
| şebeke gerilimi | 220/240 V, 50/60 Hz |
| giriş | 1,218 W maksimum, Yakl. 594 W çalışırken, bekleme modunda yaklaşık 10 W, uyku modunda yaklaşık 0,9 W, TEC değeri: 2,16 KWh / hafta |
| gürültü | Çalışma sırasında yaklaşık 52,8 dB (A), bekleme modunda yaklaşık 27.1 dB (A) (DIN / ISO 7779/9296) |
| güvenlik | GS / TÜV, CE |
| * çalışma durumuna bağlı olarak | |
Seçenekleri |
|
|---|---|
| kağıt Kaynağı | mak. 4 x PF-320 (500 sayfa evrensel kaset [DIN A5R-DIN A4, 60-120 g / m²]), maks. 1 x PF-3100 (2.000 sayfa büyük kapasiteli dergisi [DIN A5R-A4, 60-220 g / m²]), PB-325 (PF-3100 için montaj kiti gereklidir) |
| diğer | Veri Güvenlik Kiti (E), Kart Doğrulama Kiti (B), UG-33 ThinPrint® Kiti, IB-32B IEEE1284 Paralel, IB-50 Gigabit Ethernet Kartı, IB-36 / IB-51 WLAN Kartı, HD-6 SSD (32 GB), HD-7 SSD (128 GB), Dolap No. 67 (yüksek), Kabin No. 71 (düşük) |


