
Genel |
|
|---|---|
| tip | masa birimi |
| fonksiyon | baskı |
| baskı teknolojisi | Lazer b / w |
| baskı biçimler | DIN A3-DIN A5R |
| baskı hızı | mak. 51 DIN A4 sayfa / dak, Dubleks: maks. 37 adet A4 sayfa / dk. |
| 1. sayfa | yaklaşık 3,5 saniye |
| Isınma süresi | yaklaşık 60 saniye |
| baskı çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| kağıt Kaynağı | 2 x 500 adet evrensel kaset (DIN A3-DIN A5R), 200 sayfa Çok Bypass |
| kağıt ağırlıkları | Üniversal kaset 60-105 g / m², Çoklu Bypass 45-200 g / m² |
| kağıt çıkış | 500 sayfa aşağı dönük |
| işlemci | PowerPC750FL 600MHz |
| akümülatör | 64 MB RAM (576 MB RAM maks.) |
| arayüzleri | IEEE 1284 Paralel, USB 2.0, 10 / 100Base / TX, USB Ana Bilgisayar (Memory Stick için) |
| Ağ Protokolleri | TCP / IP, IPX / SPX, NetBEUI, EtherTalk |
| işletim sistemleri | Windows XP, Vista, Windows 7/8 / 8.1 / 10, Server 2003/2008 R2 / 2012 R2 / 2016, Novell NetWare, Linux, Mac 9.X sürümünden, OS 10.2 ve üstü |
| öykünmeleri | PCL 6, KPDL 3 (PostScript 3 uyumlu), KCGL, PRESCRIBE, Hat Yazıcısı, IBM Proprinter X24E, Epson LQ-850, Diablo 630 |
| özellikleri | Dubleks, maliyet merkezleri, PDF direkt baskı, belge yönetimi |
| boyutlar | 615 x 599 x 646 mm (HXB x D) |
| ağırlık | yaklaşık 68 kg |
| şebeke gerilimi | 220/240 V, 50 Hz |
| giriş | yaklaşık 892 W, bekleme modunda yaklaşık 176 W, uyku modunda yaklaşık 4,25 W |
| gürültü | Çalışma sırasında yaklaşık 56 dB (A), bekleme modunda yaklaşık 37 dB (A) (DIN ISO 7779/9296) |
| yaklaşık 70.6 dB (A) çalışma, bekleme modunda yaklaşık 51.4 dB (A) (Mavi Melek test yöntemi) | |
| güvenlik | GS / TUV, CE, Enerji Yıldızı |
| Toner Takımı | % 5 sayfa kapsamına sahip 40.000 DIN A4 sayfaları için toner |
Seçenekleri |
|
|---|---|
| kağıt Kaynağı | PF-700: 2 x 500 adet evrensel kaset (DIN A3-DIN A5R), PF-750: 3000 sayfalık büyük kapasiteli dergi (DIN A4 / B5) |
| sonlandırıcı | DF-730 (kapasite: 1.000 adet A4, 30 adete kadar A4'e kadar zımbalama), DF-710 (kapasite: 3.000 sayfa A4, 50 sayfaya kadar A4 zımbalama, 16 sayfaya kadar A3 / A4 / B4 tel dikiş ), DF-710 için PH-5C Punch Ünitesi, DF-710 için BF-710 Broşür Katlama Modülü, DF-710 için MT-710 Çok Tepsi |
| diğer | Dolap # 50, Veri Güvenliği Seti (C), SL Ağ ve Sabit Disk Veri Şifreleme, HD-5 Sabit Sürücü (40 GB) |


