
Genel |
|
|---|---|
| tip | masa birimi |
| fonksiyon | baskı |
| baskı teknolojisi | Lazer rengi ve b / w |
| baskı biçimi | mak. DIN A4 |
| baskı hızı | mak. 40 DIN A4 sayfa / dk. renkli ve b / w, dubleks: maks. 36 DIN A4 sayfa / dk.renkli ve b / w |
| 1. sayfa | Renk: 6,5 saniye *, s / b: 5,5 saniye * |
| Isınma süresi | 24 saniye * |
| baskı çözünürlüğü | 600 x 600 dpi, maks. 1,200 x 1,200 dpi (azaltılmış hız) |
| gri tonlama | 256 |
| kağıt Kaynağı | 1 x 500 adet evrensel kaset (DIN A6R-DIN A4), 100 adet Multi Bypass (DIN A6R-DIN A4) |
| kağıt ağırlıkları | Üniversal Kaset 60-163 g / m², Çoklu Bypass 60-220 g / m², Dubleks 60-163 g / m² |
| kağıt çıkış | 500 yaprak DIN A4 |
| işlemci | ARM Cortex-A9 çift çekirdekli, 1.2GHz |
| sistem belleği | 1,024 MB RAM, maks. 3.072 MB RAM, 32/128 GB SSD ** |
| arayüzleri | USB 2.0, 10/100 / 1000BaseTX, USB Ana Bilgisayar (2), Wi-Fi ** |
| Ağ Protokolleri | TCP / IP, Netbeuı |
| işletim sistemleri | Windows 7/8 / 8.1 / 10, Server 2008 R2 / 2012 R2 / 2016, Novell NetWare **, Linux, Mac OS 10.5 ve üstü |
| öykünmeleri | PCL 6 (PCL5c, XL), KPDL 3 (uyumlu PostScript 3), PRESCRIBE PDF 1.7 XPS |
| özellikleri | Renk Doktoru, USB Doğrudan Baskı, PDF / (Android, iOS) doğrudan baskı, e-posta baskı, özel baskı, Fısıltı (yarı hız modu), barkod baskı, Mobil Print XPS Apple AirPrint **, Google Cloud Print, Wi-Fi * * |
| boyutlar | 469,5 x 390 x 532 mm (Y x G x D) |
| ağırlık | yaklaşık 31 kg |
| şebeke gerilimi | 220/240 V, 50 Hz |
| giriş | Yaklaşık 1,340 W maksimum, yaklaşık 623 W çalışırken, bekleme modunda yaklaşık 77 W, uyku modunda yaklaşık 0,6 W, TEC değeri: 1.9 KWh / hafta |
| gürültü | yaklaşık 52,7 dB (A) çalışma, bekleme modunda yaklaşık 29,5 dB (A) (DIN / ISO 7779/9296) |
| güvenlik | GS / TÜV, CE |
seçenekleri |
|
|---|---|
| kağıt Kaynağı | mak. 3 x PF-5100 (500 sayfa evrensel kaset [DIN A5R-DIN A4, 60-220 g / m²]) |
| diğer | Veri Güvenliği Kiti (E), Kart Kimlik Doğrulama Kiti (B) UG-33 ThinPrint® Kiti, IB-50 Gigabit Ethernet kartı, IB-36 ve IB-51 kablosuz kart, HD 6 SSD (32GB) HD 7 SSD (128 GB), alt dolap No. 72 (yüksek), 73 (düşük) |


